ESPROJEKT O Nas

POZWÓL SOBIE NA LUKSUS!


Nasza firma ESPROJEKT specjalizuje się w zakresie architektury i aranżacji wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem i organizacją przestrzeni, zarówno obiektów użyteczności publicznej: biurowców, hoteli, sklepów, restauracji jak i budynków prywatnych - domów jednorodzinnych i mieszkań.

Nasza oferta obejmuje projektowanie wnętrz, elewacji i terenów zielonych. Firma powstała w 1998 roku i przez ten czas zgromadziła niezbedne doświadczenie w zakresie aranżacji prestrzeni oraz dysponuje odpowiednim potencjałem ludzkim i sprzętowym. W naszym zespole działają architekci, kosztorysanci, plastycy, kierownicy budowy z niezbednymi uprawnieniami. Stopień wyszkolenia pracowników pozwala sprostać wymaganiom nowoczesnej aranżacji, a wnętrze nabiera indywidualnego wyrazu. Nadzorujemy również nasze realizacje. Dzięki cągłej obecności na budowie zapewniamy odpowiednią koordynację procesów technologicznych, tak aby inwestor w jak najmniejszym stopniu odczuwał niedgodności związane z prowadzonymi pracami.

Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo i współpracę z firmami budowlanymi, elektrycznymi i instalatorskimi, co wpływa na jakość i terminowość wykonania oraz zapewnia profesjonalną obsługę od momentu projektu aż do jego realizacji.

Nasza firma gwarantuje Państwu niepowtarzalność wykonanych wnętrz. Zapewniamy terminowość wykonania powierzonych nam prac oraz wysoką i markową jakość produktów i usług.

Jako pracownia architektury oraz aranzacji wnętrz świadczymy swoje usługi dla klientów z: Mysłowic, Katowic, Chorzowa, Lędzin, Sosnowca, Jaworzna oraz całego województwa śląskiego.